Nina SPA

Dita nis dhe përfundon me prekje perfekte

Qendra e relaksit, kujdesit dhe bukurisë. Dhurojini vetes suaj kohen e nevojshme per tu relaksuar. Mbushur me përkëdhelje nga vajrat satin të masazheve, avujt dhe ngrohtësinë e saunave tradicionale, hammamit e banjos turke. Në SPA tonë do te gjeni Sauna Thelatepe me 27 proçese terapeutike, Jacuzi Vita SPA dhe avujt e kripës së Himalajeve të cilët janë dimensioni kontemporan I luksit, trajtimit dhe shplodhjes, që tju gjallërojë mëndjen dhe shpirtin. Nina Spa ofron sherbime te tjera si:

Epilim me IPL, depilim fytyre dhe trupi me cere

Epilim me IPL, depilim fytyre dhe trupi me cere

Trajtim per rigjenerimin e lekures se fytyres

Trajtim per rigjenerimin e lekures se fytyres

Trajtim anti-celulit, trajtim per ngritje gjoksi, djegie dhjami

Trajtim anti-celulit, trajtim per ngritje gjoksi, djegie dhjami

Thalaxorem

Bota e mireqenies, luksit & rehatise në një fjalë

Kjo pajisje kthen të gjitha qendrat e bukurisë në vende të relaksueshme dhe të rehatshme, ku klientët mund të zgjedhin se sa kohë ata duan ti kushtoj për të marrë kujdesin e trupit të tyre dhe të trajtohen si mbretëresha dhe mbretër, edhe në qoftë se vetëm për një ditë.

Thalaxoterm Spa është një risi e madhe: ajo ka efikasitetin e banjës me avull, dhe shmang efektet e pakëndshme të banjës turke. Përkundër madhësisë së vogël se saj, ajo ka një vend shumë të rehatshem te brendshem dhe ofron një banjë me avull komod. Furnizimi i tij i jashtzakonshem me avull siguron fuqinë dhe rezultate të mëdha.

Haloteepee

Të gjitha përfitimet e kripës brenda në një guve

E perbere me mure dhe dysheme të mbuluara plotësisht me kripë roze të pastër Himalayane, Salt Cave Tepee riprodhon mikroklimën e një shpelle natyrore kripe, duke krijuar brenda saj një dhomë krejtësisht hypoallergenic ku ju mund të përfitoni nga vetitë shëruese të panumërta te kripës. Atmosfera behet akoma me magjike ne dhomen e Salt Cave Tepee nga dritat chromotherapic dhe nga prania e nje backlight e krijuar nga kripa roze Himalayane. Për shkak të efektit të tyre antibakteriale & anti-inflamatore, te Mikrogrimcave te Crystal Salina, një zgjidhje e përgatitur në Pharmacopoeia, forcon sistemin imunitar, eleminon tensionin e muskujve & stresin.

 

ThalaTepee Suite

Relaksimi i trupit dhe i shpirtit në një vend të vetëm

Si një çështje të vërtetë, Thalatepee Suite Prestige® ofron më shumë se 26 programe: nga banjo turke në sauna, natyrisht me ujë termal, deri në teknikat masazhatore aktualisht më në modë. Thalatepee Suite Prestige® vjen nga zemra e Esagono del Benessere, i projektuar nga ata njerëz që janë gjithmonë në kërkim për ide të reja për të siguruar operatorët me mjetet që janë në gjendje për të përmbushur kërkesat e klientëve që janë më shumë dhe më të kërkuar, kur është fjala për mirëqenien. Operatori mund të kryejë të gjitha teknikat e masazheve brenda Thalatepee Suite Prestige®, duke pasur temperaturën optimale dhe lagështiren.

Shërbimet e Nina SPA

Epilim me IPL

Epilim me Intense Pulsed Light për zonën e bikinit, për fytyrë, këmbët komplet, krahë komplet, epilim sipër buzës, epilim sqetulle.

Depilim fytyre dhe trupi me cere

Depilim komplet trupi, bikini i plotë, bikini i pjesshëm, krahë, këmbë komplet, depilim fytyre, depilim sqetulle, depilim të mjekrrës, heqje të mustaqeve, depilim shpine.

Trajtime Fytyre

Pastrim bazik i fytyrës, trajtim me kolagjen dhe acid Hyaluronic linea Mandela, trajtim heqje e njollave dhe zbardhje te lekurës, trajtime anti moshe etj.

Masazh

Masazh relaksues, Shiatsu, aromaterapi, cokollatë terapi, masazh me gurë të ngrohtë vullkanik, anti celulit, masazh i kombinuar me Burro di Karite kanelle dhe portokall, masazh i indeve të thella, masazh Tajlandez, masazh për shtyllën kurrizore dhe cervikalen, masazh për gratë shtatzena dhe paslindjes, masazh suedez, indian.

Thalaxoterm

Trajtim anti-celulit CRYSTAL SHAPE, për ruajtjen e linjave, tërheqjen e lekurës së trupit me CRYSTAL SLIM, trajtim për ngritje gjoksi me CRYSTAL PUSH, djegien e dhjamit. Thalaxoterm ka efikasitetin e banjës me avull, dhe shmang efektet e pakëndshme të banjës turke

Hammam Terapi Trupi

Banjë me shkumë dhe skrab me lule trendafili dhe ujë trendafili,banjë turke me shkumë dhe skrab për trupin me sapun te zi eukaliptusi. Rituali I hammamit, rituali hijeshia e orientit, rituali berber me henne, rituali mëndafshi i saharasë, rituali mbretëror.